W połowie roku otrzymałem od firmy Saal Digital  kupon o wartości 500zł do przetestowania fotoksiążki  Professional Line. Kupon miał miesiąc ważności ale na szczęście nie było problemu z jego przedłużeniem. Jak to zwykle bywa nie zawsze jest czas aby od razu zabrać się do pracy. Nie chciałem też wybiarać przypadkowych zdjęć ale stworzyć album, który mógłby być miłym prezentem dla obdarowanej osoby. Kupon upoważniał mnie do zamówienia fotoksiążki  z serii Professional Line Photo Book.

Zaprojektowałem i zamówiłem fotoksiążkę o wymiarach 30×30 cm, strony wewnętrzne na papierze fotograficznym błyszczącym. Na przedniej okładce znalazło się zdjęcie pod szkłem akrylowym a grzbiet został wykonany z czarnej ekoskóry.

Projekt zrobiłem w firmowym oprogramowaniu firmy Saal Digital. Oprogramowanie bardzo intuicyjne. W pierwszej kolejności wybieramy produkt a następnie za pomocą dostępnych szablonów przystępujemy do projektowania i umieszczania zdjęć metodą przeciągnij i upuść.  Cały czas otrzymujemy podpowiedzi z programu. Dwukrotne kliknięcie na zdjęciu pozwala nam na jego przemieszczenie w ramach okienka szablonu. Jako tło wybrałem kolor czarny aby jeszcze bardziej wyeksponować barwę wstawianych zdjęć. Po kilku zaprojektowanych stronach następne tworzymy bardzo szybko. Jedyne co nas zatrzymuje to cena produktu dostępna w stopce programu i rosnąca z ilością dodawanych stron;-)

Projekt fotoksiążki możemy przygotować lokalnie na komputerze a po ukończeniu zapisać go wraz z wybranymi zdjęciami w chmurze Saal Digital i zamówić do wydruku. 14 września zamówiłem zaprojektowaną fotoksiążkę, 16 września otrzymałem informację o wysyłce a 18 września kurier mi ją dostarczył. Szok! Brawo Saal Digital!

Paczka bezpiecznie zapakowana w grubym kartonie a album dodatkowo zabezpieczony folią  piankową. Po wyjęciu z opakowania następuje efekt WOW! Album prezentuje się pięknie. Na zewnątrz wrażenie robi akrylowa okładka a wewnątrz  jakość wydruku zdjęć na błyszczącym papierze fotograficznym, odwzorowanie kolorów i grube kartki rozkładające się  na płasko.  Brawo Saal Digital – brawo ja 😉

Poniżej strony mojego albumu.

Kupon 500zł był dobrą zachętą do sprawdzenia jakości polecanego produktu. Co prawda do kuponu musiałem trochę złotówek dorzucić bo zaprojektowana ilość stron przekraczała  wartość kuponu ale nie żałuję. Album prezentuje się pięknie 🙂

5 1 vote
Article Rating

Dodaj komentarz:

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonimowo

Piękne zdjęcia i ujęcia! Jestem pełen podziwu! Ile czasu , cierpliwości i okoliczności musiałeś pokonać by takie zdjęcia wykonać! Marek! super!